İngiliz aktris Tanya Fear, Los Angeles’ta kayboldu

İngiliz aktris Tanya Fear’ın Los Angeles’ta kaybolduğu bildirildi. BBC’nin bilimkurgu draması Doctor Who’nun 2018’de bir bölümünde yer alan Fear, arkadaşlarına ve ailesine göre en son Perşembe günü görüldü. Aktrisin menajeri Alex Cole, bir hafta önce onu en son gördüğünde iyi olduğunu belirtti.

Gerçek adı Tanyaradzwa Fear olan oyuncu ayrıca BBC’nin Spotless, Endeavour, DCI Banks ve Midsomer Murders dizilerinde de rol almıştır. Oyuncunun filmografisinde Kick-Ass 2 filmi yer alıyor. Dizi ve film kariyerine kısa bir ara veren Tanya Fear, kısa süre önce stand-up komedisi yapmaya başlamıştı.

SOSYAL MEDYADA #FindTanyaFear ÇAĞRISI BAŞLATILDI

Amerika Birleşik Devletleri’nin Los Angeles eyaletinde kaybolan 31 yaşındaki ingiliz aktris Tanya Fear’ın arkadaşları ve ailesi, bilgi toplamak için insanları sosyal medyada #FindTanyaFear (Tanya Fear’I bul) hashtag’ini kullanmaya çağırıyorlar. Aktrisin menajeri Alex Cole, ABC News’e verdiği demeçte, oyuncuyu en son 1 hafta önce gördüğünü söyledi. Cole, ‘’Fear’ın ABD’ye geldiğinden beri harika bir kariyeri oldu ve bu sadece başlangıç. Açıkça endişeliyiz ve umarız bunun basit bir hata olduğunu öğreniriz ve onu buluruz.” dedi.

Los Angeles Polis Departmanı, 9 Eylül Perşembe günü kendisi için bir kayıp ihbarı yapıldığını doğruladı. Ailesi tarafından işletildiği açıklanan @FindTanyaFear Twitter hesabına göre oyuncu en son Trader Joe’nun Santa Monica Bulvarı’ndaki bakkalında görüldü.
 
Üst